Anasayfa » Haberler » Genel »
 Anadolu platformu van bölgesi 2019/2020 sezonunun ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Anadolu Platformu Van Bölgesi 2019/2020 sezonunun ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Tarih : 11.11.2019 15:55:39
Okunma Oranı : 142
Anadolu platformu Van bölgesi 2019/2020 sezonunun ilk toplantısını 13 Ekim 2019 tarihinde Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin ev sahipliğinde Van'da gerçekleştirdi.
Toplantıya Anadolu platformu teşkilat başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Öğrenci Birliği başkanı Muhammed Fatih Eren ve Anadolu Öğrenci Birliği yönetim kurulu üyesi Melih Ay da katıldılar.
Anadolu platformu teşkilatlanma başkanı Gazi Kılıçparlar platformun istişare ve icra kurulu bilgilendirmelerini yaptı. Ardından Anadolu Öğrenci Birliği başkanı Muhammed Fatih Eren de Anadolu Öğrenci Birliği çalışmaları ile alakalı bilgilendirmelerde bulundu. Daha sonra toplantıya katılan Anadolu öğrenci Birliği Van temsilcisi Nurullah Çevik, öğretmen birimi başkanı Ömer Uşar, ortaöğretim birimi başkanı Halil İlhan ve esnaf birimi başkanı Veysel İnci'nin birimlerle alakalı bildirimlerde bulunmalarının ardında, toplantılar her birimin kendi aralarında gerçekleştirdiği oturumlarla devam etti.
Daha sonra Gültekin Keleş toplantı salonunda gerçekleştirilen platform Van bölgesi teşkilat toplantısına Van'ın yanı sıra bölgeden Muş, Tatvan, Hakkari, Gevaş, Erciş, Kars ve Doğubeyazıt’tan temsilciler katıldı. Anadolu platformu Van bölgesi teşkilat toplantısı bölge sorumlusu Kemal Çelen'in yönetiminde gerçekleştirilerek;
 
1- İstişare ve icra bilgilendirmeleri
2- Teşkilat şurası
3-  Bölge çalışmaları
4- Dernek genel kurulları
5- Platform genel kurulu
6- 14. Anadolu buluşması
7- Kampüs dergileri
8- Eğitimcilerin eğitimi
9- Gençlik çalışmaları
gündem maddeleri ele alınarak görüşüldü.
ALT SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM