Anasayfa » Haberler » Genel »
 Vantso gökkuşağı derneğine ziyaret gerçekleştirildi.
VANTSO GÖKKUŞAĞI DERNEĞİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Tarih : 27.03.2018 11:26:04
Okunma Oranı : 461
VANTSO başkanı Nejdet Takva Gökkuşağı Derneğini ziyaret etti.

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vantso) başkanı Nejdet Takva ve başkan yardımcısı Diyaeddin Altındal Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Anadolu Esnaf, Sanayici ve İş Adamları Derneğini ziyaret etti.

Van'ın ekonomi, eğitim ve kültür gibi temel meselelerinin ele alındığı görüşmede ayrıca 7 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleşecek olan Vantso seçimleri ele alındı.

Vantso başkanı Nejdet Takva Gökkuşağı derneğinin Van'da önemli bir yeri olduğunu belirterek 7 Nisan'da gerçekleşecek olan oda seçiminde Gökkuşağı camiası olarak, kendilerine destek verilmesini talep etti.

Takva,  bir dönem daha göreve talip olduklarını ve teveccüh görülürse Van'a hizmet etmekten memnuniyet duyacaklarını belirti.

Gökkuşağı derneği başkanı Burhan Adalı; Bu talebi memnuniyetle karşıladıklarını ve konuyu yetkili kurullarında görüşülerek Van için en hayırlısını arzuladıklarını ifade etti.

Anesiad Van Şube başkanı Rıdvan Yaşar'da Vantso'nun mevcut yönetiminin çok güzel hizmetler gerçekleştirdiğini bunu yakinen müşahade ettiklerini, bu meyanda Van için hayırlı bir sonuç temennisinde olduklarını belirti.
ALT SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM