Anasayfa » Haberler » Genel »
 Van bşb genel sekreteri mustafa yalçın'ın ziyareti
Van BŞB Genel Sekreteri Mustafa Yalçın'ın Ziyareti
Tarih : 13.11.2017 10:18:50
Okunma Oranı : 613
Van Büyük Şehir Belediyesi genel sekreteri Mustafa Yalçın ve Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Gökkuşağı Derneğini ziyaret etti.
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Van'a gerçekleştirdikleri iki günlük bir ziyaret çerçevesinde Van büyük şehir belediyesi genel sekreteri Mustafa Yalçın ile beraber 10 Kasım cuma günü, saat;19.00 da Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma derneğini ziyaret ederek faaliyetler hakkında bilgi aldılar.
Dernek başkanı Mahmut Bilici, başkan yardımcısı Kemal Çelen ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Yalçın ve Kayseri'li Stk başkanları başkan yardımcısı Kemal Çelen'den dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.
Van Gökkuşağı derneğinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya VAN- SDİ (Van Sivil Dayanışma İnsiyatifi) inden STK başkanlarıda katıldı. Tanışma ve kaynaşma amaçlı gerçekleşen görüşmede; Yerel ve Ulusal bazı meseleler ele alınarak görüşüldü. Karşılıklı fikir teatisinin gerçekleştiği toplantı sayın Yalçın'ın; Van ve Van'lının en iyiyi hak ettiğini belirterek Van'ın geleceği ile alakalı gerçekleştirdiği konuşmasının ardında saat; 21.00 de sona erdi. 

ALT SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM