Anasayfa » Haberler » Genel »
 İslami çalişmalarımızın gerekliliği ve gelecek algımız
İslami Çalişmalarımızın Gerekliliği ve Gelecek Algımız
Tarih : 26.02.2016 13:42:28
Okunma Oranı : 1335
Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu Doğu Anadolu Bölgesinde “İslami Çalişmalarımızın Gerekliliği ve Gelecek Algımız” konulu hizmet içi eğitim programı tertip etti!
Van Gökkuşağı Derneği, Erciş Başak-Der,Doğubeyazıt Gönüllü Dostlar Derneği, Muş Lale-Der,Tatvan Tek-Der,Gevaş Hayat Pınarı, Hakkari Gönül Der, Iğdır Nuh’un Gemisi Derneği ve Ağrı’dan sivil toplum kuruluşlarının eğitimcilerine yönelik gerçekleştirilen programa Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan sunumcu olarak katıldı.
Üç gün yoğun geçen programın ilk durağı Muş Lale-Der’ın ev sahipliğinde Tatvan Tek-Der’den de eğitimcilerin katıldığı Muş sunumu oldu. Programın 2. Durağı olan Doğubeyazıt Gönüllü Dostlar derneğinin ev sahipliğinde Iğdır Nuhun Gemisi derneği ve Ağrı merkezden temsilcilerin katılımıyla Doğubeyazıt’da, programın 3. ve son durağıda Van Gökkuşağı derneğinin ev sahipliğinde Erciş Başak-Der, Hakkari Gönül-Der, Gevaş Hayat Pinarı derneği ve Şemdinli Şems-Der’ın katılımıyla Van’da gerçekleşti.
Katılımın çok yüksek olduğu programda Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan daha çok; Dernek faaliyetlerinde çıtanın biraz daha yükseltilmesi, eksiklerin tespit edilip giderilmesi, programlı ve daha verimli çalımaların yapılması üzerinde durdu. Geleceğe yatırımın en önemlisinin gençlere yatırım olduğunu belirterek, özellikle orta öğrenim çalışmaları için “olmazsa olmazımızdır” ifadesini kullanarak önemine işaret etti.
Katılımcılar açısındanda çok verimli olduğu ve istifade edildiği dile getirilen program 24 Şubat Van sunumuyla sona erdi.

ALT SAYFALAR
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
HABERLER
TAKVİM
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::