Anasayfa » Haberler » Genel »
 İstişare toplantımızı gerçekleştirdik
İstişare Toplantımızı Gerçekleştirdik
Tarih : 15.09.2015 21:01:44
Okunma Oranı : 1562
Gökkuşağı Derneği yönetim kurulu dernek komisyon üyelerinin katıldığı geniş katılımlı bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.
12-13 Eylül de derneğin Merkez Dağönü köyündeki sosyal tesisinde gerçekleştirilen toplantıya Esnaf ,öğretmen, anesiad, İyilik-Der, kadın, A.Ö.B Yüksek öğretim, AÖB Orta öğretim, EKE, kültür, proje, bölge teşkilat komisyonu sorumlu ve üyeleri katıldı. Gökkuşağı derneği yönetim kurulu başkanı Özkan Soyluoğlu’ nun yönettiği, dernek yönetim kurulu ve komisyon üyelerinin tamamının katıldığı toplantı 12.09.2015 cumartesi günü saat: 20.00 de başladı. 13.09.2015 Pazar günü saat: 17.00 ye kadar devam eden toplantıda geçmiş bir yılın muhasebesi yapılırken, komisyonların ileriye dönük yapması gereken faaliyet ve çalışmalar karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak ele alındı.
Toplantı, 13 Eylül, saat: 17.00 de dernek yönetim kurulu başkanı Özkan Soyluoğlu’ nun kapanış konuşması ile sona erdi. Soyluoğlu yapmış olduğu konuşmada; "Seferden sorumlu olduklarını, bu seferede çıkarken hep beraber omuz omuza kenetlenerek yola devam edilmesi gerektiğine dikkat çekerek, bu enerji ve sinerji ile çalışma ve sorumluluk alanlarımıza dönmeliyiz" dedi.  
ALT SAYFALAR
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
HABERLER
TAKVİM
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::