Anasayfa » Haberler » Genel »
 Mescidi aksa siyonist postallarla kirlenmemeli!
Mescidi Aksa Siyonist Postallarla Kirlenmemeli!
Tarih : 07.11.2014 21:38:31
Okunma Oranı : 1594
Mescidi Aksa Siyonist Postallarla Kirlenmemeli!
 
             1940 lı yıllara kadar batılı devletlerde problem ve sıkıntı olan Siyonist zihniyet, yine aynı tarihlerde İngiliz aklı ile Orta doğunun göbeğine yerleştirilmiş bir ur olarak durmaktadır. Bu durum baş belası olan Siyonist zihniyeti akilane bir şekilde kapı dışarı ederek Filistin’e yerleştirmiş olup, Özelde Filistin’e genelde de tüm Ortadoğu coğrafyasının başına bela etmiştir.
           Filistin topraklarında gerçekleştirilen bu gayri meşru ve hukuksuz girişim devamında da Anglosakson devletler tarafından büyütülüp geliştirilen üst seviyede desteklenen İsrail Siyonist devleti bu gün terör devleti olmaktan kendini alı koyamamıştır. Yıllardır tüm dünyanın gözleri önünde insani değerlerden uzak İslam ve Müslümanlarla savaşmayı hedef edinen Siyonist terör devleti, uluslar arası kararları ve baskıları hiçe sayarak Filistinli Müslümanlara karşı her türlü zulüm ve işkenceyi reva görmektedir. Terör devleti, yine tüm dünya ülkelerinin gözü önünde İslam coğrafyasının kutsal mekânlarından olan Mescidi Aksa’ ya baskın düzenleyerek onlarca Müslüman’ı yaralamış, Müslümanların kutsal mekânı olan bu mabedi tahrip etmiş ve kalplerinin kirliliği kadar kirli olan botlarla kirletmişlerdir. Bu menfur saldırıda bir çok Müslüman gaz bombaları ve plastik mermilerle yaralanmışlardır.
           Asıl hedefi Mescidi Aksa’yı yıkmak olan İsrail bu tür eylemlerle aslın da Müslüman kamuoyunun nabzını yoklamaktadır. Bu meyanda Müslümanlara düşen bu Siyonist oyunlara karşı uyanık olmaları, birlik olmaları ve terör devleti ile mücadele halinde olan Filistinli kardeşlerini yalnız bırakmayarak destekçi olmalarıdır.
          Bu meyanda Van Gökkuşağı Derneği olarak; Tüm Dünya kamuoyunu, tüm insan hak özgürlük örgütlerini göreve davet ediyor… Ve diyoruz ki; Terör devleti askeri birliklerini derhal Mescidi Aksa ve civarından uzaklaştırarak terk etmelidir. Filistin’de vukuu bulacak yeni bir barbarlık sürecinin tetikleyicisi olmamalı, Kirli ellerini Filistinli kardeşlerimizin yakalarından, kirli postallarını da Mescidi Aksa’ mız dan derhal çekmeli…
 
Gökkuşağı Derneği Yönetim Kurulu. 
 

ALT SAYFALAR
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
HABERLER
TAKVİM
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::