Anasayfa » Komisyonlar »
 Yardım komisyonu
Yardım Komisyonu
Tarih : 06.02.2014 09:38:06
Okunma Oranı : 2416
Yardım Komisyonu
Yardım komisyonu, Alan el ile veren el arasında hayır köprüsü olmaya devam etmektedir. Derneğimizin faaliyetlerine başladığı yıllardan buyana hiç ara vermeden çalışmalarını sürdürmüştür. ”Bir işe delâlet edip o hususta yol gösteren onu yapmış gibidir.” Hadis-i Şerif’inden yola çıkarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin bir nebzede olsa sıkıntılarının ve ihtiyaçlarının giderilmesi adına çalışmalarına devam etmektedir.
 
 
2011 yılı başından Temmuz ayı sonuna kadar yapmış olduğu çalışmalar,
 
    Bu süre içersinde
* Yardım marketimiz de 326 ailenin 1890 ferdine gıda yardımı yapmaktadır.
*Yardımlarımız her ay düzenli olarak Dernek binamızda kurulu bulunan Yardım Marketimiz aracılığı ile yapılmıştır.
*Yine Marketimiz aracılığı ile ailelerimize marketimizden et yardımı yapılmaktadır. Et yardımı Kurban bayramında bağışlanan kurbanlar ya da adaklarla karşılanmaktadır.
*Ayrıca yılın yine belli dönemlerinde un ve Patates, Kuru Soğan yardımı yapılmıştır.
   
 * Yılın belli dönemlerinde bu dönemler özellikle bayramlar ve kışın olmak üzere ailelerimize giyim yardımı yapılmakta olup, bu yardımlar dernek binamızda sergilenerek ailelerin rahat bir ortamda seçmeleri ve almaları sağlanmaktadır.
  
  • Derneğimizin Marketinin giderini karşılama adına çeşitli faaliyetler yapmaktayız komisyon olarak, bu faaliyetlerimiz sırasıyla Esnaf ziyaretleri, Kitap Fuarı ve Bayan Komisyonumuzla ortaklaşa yapılan Bayanlara yönelik kahvaltı programıdır.
 
Komisyonumuz özveriyle çalışmalarına devam etmektedir.
 
 
“İnfak Ettiğin Senindir. Saklayıp Biriktirdiğin Senin Değildir.”

NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM