Anasayfa » Komisyonlar »
 Eğitim komisyonu
Eğitim Komisyonu
Tarih : 06.02.2014 09:35:20
Okunma Oranı : 2339
Eğitim Komisyonu
Derneğimiz kurulduğu günden bu yana eğitimin mimarları olan öğretmenlerimiz Eğitim komisyonu çalışmalarını yürütmektedirler.Öğretmen ve yüksek öğrenim öğrencilerini hedef kitle olarak organize eden Eğitim komisyonumuz; Özellikle eğitim ve öğretim sezonları ile beraber panel,konferans,seminer ve toplumda dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak için gezi, iftar yemekleri, hasbihal buluşmaları ve kamp tarzında etkinlikler düzenlemektedir.
 
Eğitimi ve eğitimli insanı temel şiar edinen komisyonumuz; her yıl rıtin olmak üzere öğretmenlerimizin bilgi, tecrübe, nitelik ve ufuklarını geliştirmeyi amaçlayan bölgesel 'Eğitim Sempozyumları'tertiplemektedir. 
 
Yine Dernek olarak toplumun sağlıklı bir yapıya sahip olmasının temelinde aileye büyük görevler düştüğünün farkında olarak bu alana büyük önem vermekteyiz. Bu amaçla değişik periyotlarla ailelere yönelik seminer ve konferanslar tertipleyen komisyonumuz. Gerek yerelde gerekse ulusal bazda tanınmış, alanında uzman konuşmacıları davet ederek 'Aile içi iletişim' 'Ebeveyn ve Çocuk İlişkiler' vs gibi konularda seminerler tertiplemektedir.
 
Aile sorunlarının en asgari düzeye indirgendiği bir aile modelini tasarlayan komisyonumuz bu minvalde çalışmalarını yürütmektedir. 
“Evlerinizi Mescitler Edininiz…”
 
“Değer Merkezli Çalışan Öğretmenlerle Dünya Yeniden Şekillenecektir.”
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM