Anasayfa » Haberler » Genel »
 Gökkuşağı derneğinin ev sahipliğinde anadolu platformu 1. bölge toplantısı van’da yapıldı.
Gökkuşağı Derneğinin Ev Sahipliğinde Anadolu Platformu 1. Bölge Toplantısı Van’da Yapıldı.
Tarih : 18.01.2014 16:07:55
Okunma Oranı : 2116
Anadolu Platformu 1.Bölge yeni dönem toplantılarının ilki 29 Eylül Pazar günü Gökkuşağı Derneğinin ev sahipliğinde Çınar Koleji'nde gerçekleşti. Toplantıya, Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Ramazan Kayan, Koordinasyon Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, İyilik-Der Başkanı İbrahim Bahar, Anadolu Kadın ve Aile Derneği Başkanı Rabia Aldemir, YİK üyesi Nesrin Karataş, Koordinasyon Kurulu üyeleri Özkan Soyluoğlu, Hüseyin Özhazar, Ahmet Çamurluoğlu, Anadolu Öğrenci Birliği Başkanı Tamer Çalhan , platform Genel Sekreter Mehmet Alpcan, 1. Bölge Sekreteri Mehmet Altındağ ve Van, Malatya, Rize, Bayburt, Ağrı, Doğubeyazıt, Iğdır, Tatvan, Erciş, Elazığ, Gevaş, Çelikhan’dan gelen üye kuruluş temsilcileri katıldı.
Toplantıda 20-25 Ağustos tarihlerinde “Değişen Dünya ve İslam” üst başlığı ile Kuzuluk’ta yapılan 8. Anadolu Buluşması'nın değerlendirilmesi, önümüzdeki sezon uygulanacak olan eğitim programlarının değerlendirilmesi, Platformun çalışma takvimi, komisyonlar ve üye kuruluşların faaliyetlerin değerlendirilmesi, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan başlıkların değerlendirilmesi yapıldı.
Toplantı dolayısıyla bölgede bulunan Koordinasyon Kurulu üyeleri Van, Diyarbakır ve Batman'da değişik STK'ları ziyaret ederek istişarelerde bulundular.
ALT SAYFALAR
NAMAZ VAKİTLERİ
Şehir :
::
TAKVİM